Zgłoś nieruchomość | M2NaMiarę

Zgłoś nieruchomość

Zgłoś nieruchomość w dwóch prostych krokach

Czy chcesz zgłosić chęć zakupu nieruchomości? Może pragniesz zgłosić chęć jej sprzedaży? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to zapraszam Cię do wypełnienia jednego z dwóch formularzy powyżej: ‘zgłoś chęć sprzedaży’ lub ‘zgłoś chęć kupna’. 

Uproszczone formularze przygotowaliśmy dla Was, abyście w prosty i szybki sposób mogli przekazać nam informację o nieruchomości, którą planujecie kupić bądź sprzedać. Mamy świadomość, że wielu Klientów zna dokładnie swoje potrzeby, wymagania oraz ograniczenia. Nie zawsze więc sprawdzi się przeglądanie ogółu ofert. Dla tych właśnie, których potrzeby są od początku określone, zostały stworzone te formularze kontaktowe. 

Pamiętaj, że decyzje dotyczące nieruchomości są jednymi z najważniejszych w życiu. Warto, aby w trakcie ich podejmowania towarzyszył Ci ekspert, który zna reguły panujące na rynku nieruchomości oraz wszelkie nowinki dotyczące mieszkań lub domów. 

Nawet jeśli nie masz w 100% sprecyzowanych oczekiwań, swobodnie wypełnij wybrany formularz. Na pewno skontaktuję się z Tobą i przeanalizuję Twoje potrzeby. Dla każdej Twojej nieruchomości znajdę odpowiedniego kupca, a dla każdego zainteresowanego kupnem, znajdę właściwą nieruchomość.  

Dwa kroki dzielą Cię od udanego zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Wypełnij formularz, kliknij ‘Wyślij’. I… daj mi chwilę, aż się z Tobą skontaktuję! 

Zgłoś chęć sprzedaży / wynajmu

Zgłoś chęć kupna / najmu